mICIMACKÓ CSOPORT

Csoport filozófia:

Csoportunkra jellemző, hogy mindennap lehetőség van a különféle kézműves technikák megismerésére és különös gondot fordítunk a tehetség ígéretes gyerekek képességeinek kibontakoztatására. Csoportunk vegyes összetételű (3-4-5-6-évesek), ezért az egymáshoz való alkalmazkodás, segítségadás, tolerancia hamar szokássá válik a gyerekek között. Fő célunk, hogy minden gyerek önmagához képest legyen fejlesztve, nevelve. Iskolába induló gyermekeink rendelkezzenek azzal a tudással, neveltségi szinttel, mely szükséges a zökkenőmentes iskolakezdéshez.  A nevelési év legjelentősebb eseményeit a hagyományos ünnepek köré csoportosítjuk. Sokat sétálunk, kirándulunk és tervezzük azokat elkövetkező időszakokban is, ezek tartalmasabbá, színesebbé teszik csoportunk életét.
heni kep

Földvári-Kiss Henrietta